blogi

Candy shoot with sonya

Olime Jenniferiga ammu mõelnud, et võiksime koos ühe shooti teha. Hakkasime esimesi ideid vahetama juba siis kui olin Austraalias. Kui ma lõpuks tagasi Eestisse jõudsin ja Tallinnasse stuudio valmis sain, oligi aeg pildistamiseks. Meil olid erinevad ideed mõttes, kuid lõpuks jäi sõelale magusast inspireeritud shoot. Kui idee oli paigas, tuli leida modell. Olen Sonyat pikemat aega juba Instagramis jälginud ning teadsin koheselt, et tema look oleks meile sobilik. Võtsin temaga kiirelt ühendust ning õnneks oli ta Eestis ja täitsa huvitatud ideest :)

Ühel sinisel esmaspäeval saimegi kõik stuudios kokku ja saime alustada kunsti loomisega. Esialgu kandsime meigi ideed paberile, sest nii on palju kergem jälgida tervet protsessi.


Kui Jennifer tegi meigiruumis kunsti, siis tuli minul valmis seada stuudio. Kuna otsustasime keskenduda vaid portreedele, siis oli valguse set up üsna loogiline. Üks 68cm reflektor keskelt pealt koos valge hajutiga ning külgede pealt tavalised softboksid, et minimaliseerida varjude teket.

                                                                       Jah, mul on statiivi otstes tennisepallid. Soovitan kõigil sama lahendust kasutada ;)

Üks hetk oligi Jennifer valmis ning shoot võis alata. Põhiideeks oli kasutada kolme erinevat värvilist tausta ning neil kõigil oli sarnane valgusskeem. Kui peamised pildid olid käes, siis otsustasin kiirelt veel mustal taustal midagi teistsugust proovida. Kas keegi oskab pakkuda, millist valgusskeemi seal kasutasin? :D

Kui kõik pildid käes, oli aeg koristamiseks. Terve meigiruumi põrand ujus kommidest, rääkimata ka stuudiopõrandast. Kasutasime kommide kinni hoidmiseks mett, mis enamasti on modelli jaoks kõige safem kinnitusvahend. See aga tegi maha kukkunud maiustustest lägased pommid, mis kivistusid kiirelt .
Rohkem detailidesse aga ei lasku, sest pikk jutt on halb jutt, nii et nautige hoopis pilte! ;)


Foto - Jake Farra
HMUA - Jennifer Scholz
Modell - Sonya C.  Tomson / MJ Models

Nikon D4s + Nikon 85mm F1.4G