hinnakiri

Ametiportreed

Inimeste esmamulje tekib 5 sekundi jooksul. Seetõttu on oluline, milline näeb välja sinu koduleht ja kodulehe pildid.

Ametiportree on justkui kodulehe visiitkaart. See on esimene seos, mida inimesed otsides näha soovivad ja selle põhjal oma hinnangu teevad. Inimesed soovivad suhelda inimestega ja mitte ettevõtte taha peitunud logodega.

Professionaalse fotograafi poolt tehtud ametiportreede puhul võid kindel olla, et pildid tulevad sinu ettevõttele omapärased ja iseloomu arvestavad ning esinduslikud. Samuti on loodud head tingimused selleks, et potentsiaalsetel klientidel oleks veebilehte külastades hea esmamulje.

Professionaalne foto annab aimu ettevõtte kvaliteedist ja meisterlikkusest. Pildid inimestest on väga olulised detailid ettevõtte turunduses, mis aitavad luua tugevat imagot. Lisaks imagole, loovad ametiportreed ka isiklikuma õhkkonna. Läbi personaalsuse kasvab ka usaldus kliendisuhte loomisel ning see aitab luua kliendikeskse kodulehe.

Esindusportreed ei ole ainult kodulehele hädavajalikud, vaid näitavad ka professionaalsust. Olgu nendeks siis pildid
visiitkaartidel, CV’del, meediaväljaannetes, uudiskirjades, esinemistel (seminaride trükistel, suurtel ekraanidel) ja isiklikel profiilipiltidel sotsiaalmeedias. See on hea võimalus läbi oma töötajate kasvatada brändituntust ja teha väike kingitus kolleegidele, kes saavad pilte kasutada ka isiklikuks otstarbeks.

Ametiportree fotosessioon sobib individuaalseteks pildistamiseks, kui ka meeskonna grupi pildistamiseks, kollektiivi ühispildistamiseks.

Ametifotode pildistamiseks sobib nii kontor kui ka minu fotostuudio Tallinnas. Töökeskkonnas tehtud pildid jäävad loomingulised ja omapärased. Samas võiks arvestada, et kontori miljöö oleks fotogeeniline. Kui soovid puhtama taustaga pilte, siis selleks sobiks kõige paremini pildistamine minu stuudios. (Pildistan aadressil Tondi 8A, Tallinn).
Lisaks on võimalik tellida minu kaudu meigiteenust. 

Hind kokkuleppel

  • Pildid järeltöötlusega
  • Täissuuruses trükikõlbulikud fotod
  • Veebigalerii
  • Konsultatsioon
  • Fotostuudio kasutamise võimalus
  • Meigiteenuse võimalus